Şifremi Unuttum
Visits
 

Rss TÜİK Semineri

İstatistik Topluluğu'nun Çarşamba etkinleri kapsamında 18 Aralık tarihinden gerçekleşen TÜİK seminerinde
TÜİK tanıtımı ve TÜİK'de staj ve kariyer imkanları hakkında bilgiler verildi.

Etkinlik resimlerine buradan ulaşabilirsiniz.
21.12.2013
Paylaş:
 

Rss 1. Sınıflar ile Tanışma Toplantısı

1. sınıfa yeni başlayan öğrencilerimiz ile tanışma ve bilgilendirme toplantısı yapıldı. Bölüm başkanımız Prof.Dr. Cengiz Çelikoğlu, iyi bir istatistikçi olmanın yanısıra iyi bir yurttaş ve iyi bir insan olmanın önemini vurgulayarak yeni öğrencilerimizi çeşitli konularda bilgilendirdi. İstatistik Bölümü öğretimi üyesi ve Fakülte Dekanımız Prof.Dr. Serdar Kurt yaptığı konuşmasında ilk işe başladığı zaman yaşadığı anısını anlatarak, öğrencilerimizin şu an ne kadar iyi imkanlara
sahip olduklarını anlattı. Bölüm tanıtım sunumu, Bölüm web sitesi ve Erasmus ile bilgilerin aktarımından sonra, geçen öğretim yılında İstatistik Topluluğunda görev alan öğrencilerimize teşekkür belgeleri verildi.
01.10.2013
Paylaş:
 

Rss XII. Seminer Günleri Sunumları

Geleneksel Bölüm Seminer Günlerimizin XII.si 17-18 Eylül tarihleri arasında gerçekleşti. İlk gün sabah oturumlarında bölüm öğretim üyeleri çeşitli konularda sunumlarını gerçekleştirdiler. Öğleden sonra bölüm dışı konuğumuz ise Uzm. Psikolojik Danışman Onur AKKOCA idi. Kendine Güvenen Çoçuk Yetiştirme başlıklı sunumu dikkatle izlenen AKKOCA, özgüven konusu hakkında çocuk sahibi olan ve çocuk sahibi olma adayı öğretim üyelerimizin merakla takip ettiği önemli noktalara değindi. Kendisine tekrar teşekkür ediyoruz.
17.09.2013
Paylaş:
 

Rss 10. Kariyer Günleri

10. Kariyer günlerinin organizasyonunu gerçekleştiren öğrencilerimiz teşekkür belgelerini bölüm başkanımız Cengiz Çelikoğlu'ndan aldılar.
28.06.2013
Paylaş:
 

Rss 4. Sınıf Bitirme Projesi Sunumları

4. Sınıf öğrencilerimiz Bitirme Projesi sunumlarını Fen Fakültesi Konferans Salonu'nda gerçekleştirdiler.
12.06.2013
Paylaş:
 
 1  2  »
Dokuz Eylül Üniversitesi Fen Fakültesi İstatistik Bölümü
Tınaztepe Yerleşkesi Buca/İzmir
Tel: +90 (232) 3018510     e-mail: istatistik@deu.edu.tr